Arrangører

ARRANGØRER 2019

Her på siden kan du finde adresser, telefonnumre, emails og hjemmesider på de klubber, som vil være arrangører Pige SkoleFodbold Randers det næste år frem. Find den klub der ligger nærmest din hjemmeadresse. Vi er altid klar til, at tage mod nye spillere der måtte have interesse i, at prøve kræfter med at spille fodbold.

ROMALT IF

Romalt Boulevard 21
8960 Randers SØ
WEB: www.romaltif.dk

Daglig leder: Rita Nøddelund
Tlf.: 21 33 75 47
Email: rita.noeddelund@vest.rm.dk

PSFR-Kontakt: Rita Nøddelund - (rita@psfr.dk)

VORUP FB

Møllevangsvej 9
8940 Randers SV
WEB: www.vorupfb.dk

Daglig leder: Thomas Raaby
Tlf.: 51 86 51 52
Email: kontoret@vorupfb.dk

PSFR-Kontakt: Stig Vestergaard - (stig@psfr.dk)

FSI

Stadion Allé 54
8990 Fårup
WEB: www.fsisport.dk

Formand: Jesper Olesen
Tlf.: 23 48 34 88
Email: jvolesen72@gmail.com

PSFR-Kontakt: Tina Andersen - (tina@psfr.dk)

IF ALLIANCEN

Stationsvej 34
Stevnstrup
8870 Langå
WEB: https://fodbold.ifalliancen.dk

Formand: Jan Sørensen
Tlf.: 20 67 09 11
Email: fodbold.formand@ifalliancen.dk

PSFR-Kontakt: Mads Simonsen - (mads@psfr.dk)

SMIFF

Nedrevej 104
8930 Randers NØ
WEB: www.smiff.dk

Formand: Susanne Grimm Jensen
Tlf.:21 48 94 69
Email: smiff.fb@gmail.com

PSFR-Kontakt: Anja Nikolajsen - (anja@psfr.dk)

SIF

Stadionvej 41, Assentoft
8960 Randers SØ
WEB: www.fodboldsif.dk/

Formand: Morten Hørby Andersen
Tlf.:20 88 80 17
Email: morten_hoegh@hotmail.com

PSFR-Kontakt: Kenneth Byskov - (kenneth@psfr.dk)

LIK

Skovlystvej 9B,
8870 Langå
WEB: http://langaa-ik.dk

Formand: Torben Pedersen
Tlf.:61 43 80 45
Email: ungdomsformand@langaa-ik.dk

PSFR-Kontakt: Brian Steffensen - (brian@psfr.dk)

HELSTED FREMAD IF

Rønnebærvej 35,
8920 Randers NV
WEB: https://www.helsted-fremad.dk/

Formand: Benny Kvist Gjøtrup
Tlf.:30 23 02 51
Email: bennygjotrup@gmail.com

PSFR-Kontakt: Preben Sommer Jensen - (preben.hif@psfr.dk)

RANDERS KFUM

Mariagervej 180
8920 Randers NV
WEB: www.randers-kfum.dk

Sportschef: Lars Frank Nielsen
Tlf.: 42 26 26 19
Email: frejasvej@live.dk

PSFR-Kontakt: Villy Jakobsen - (villy@psfr.dk)

DRONNINGBORG BOLDKLUB

Udbyhøjvej 191
8930 Randers NØ
WEB: www.dbfodbold.dk

Formand: Brian Carlsen
Tlf.: 40 40 68 00
Email: rene@dinavis.dk

PSFR-Kontakt: Info på vej

HORNBÆK SF

Overvænget 25
8920 Randers NV
WEB: www.hsf.randers.dk

Formand: Frank Bjerregaard
Tlf.: 41 43 39 79
Email: frankbjerregaard@jubii.dk
PSFR-Frank Bjerregaard - (frank@psfr.dk)

KRISTRUP BOLDKLUB

Holmgårdsvej 35
8960 Randers SØ
WEB: www.dbfodbold.dk

Formand: Jacob Velling
Tlf.: 40 19 74 97
Email: kb1908.formand@gmail.com

PSFR-Kontakt: Jacob Velling - (jacob@psfr.dk)

DE ARRANGERENDE KLUBBER OG VORES SAMARBEJDSPARTNERE

Lukket for kommentarer.