Arrangører

ARRANGØRER 2019

Her på siden kan du finde adresser, telefonnumre, emails og hjemmesider på de klubber, som vil være arrangører Pige SkoleFodbold Randers det næste år frem. Find den klub der ligger nærmest din hjemmeadresse. Vi er altid klar til, at tage mod nye spillere der måtte have interesse i, at prøve kræfter med at spille fodbold.

ROMALT IF

Romalt Boulevard 21
8960 Randers SØ
WEB: www.romaltif.dk

Daglig leder: Rita Nøddelund
Tlf.: 21337547
Email: rita.noeddelund@vest.rm.dk

PSFR-Kontakt: Rita Nøddelund - (rita.noeddelund@vest.rm.dk)

VORUP FB

Møllevangsvej 9
8940 Randers SV
WEB: www.vorupfb.dk

Daglig leder: Thomas Raaby
Tlf.: 51865152
Email: kontoret@vorupfb.dk

PSFR-Kontakt: Falko Thuesen - (falko@psfr.dk)

FSI

Stadion Allé 54
8990 Fårup
WEB: www.fsisport.dk

Formand: Jesper Olesen
Tlf.: 23483488
Email: jvolesen72@gmail.com

PSFR-Kontakt: Tina Andersen - (tina@psfr.dk)

IF ALLIANCEN

NY klubarrangør i 2018 - Info på vej!

SMIFF

Nedrevej 104
8930 Randers NØ
WEB: www.smiff.dk

Formand: Susanne Grimm Jensen
Tlf.:21489469
Email: smiff.fb@gmail.com

PSFR-Kontakt: Anja Nikolajsen - (anja@psfr.dk)

SIF

NY klubarrangør i 2018 - Info på vej!

LIK

NY klubarrangør i 2018 - Info på vej!

Helsted Fremad IF

NY klubarrangør i 2018 - Info på vej!

RANDERS KFUM

Mariagervej 180
8920 Randers NV
WEB: www.randers-kfum.dk

Sportschef: Lars Frank Nielsen
Tlf.: 42262619
Email: frejasvej@live.dk

PSFR-Kontakt: Villy Jakobsen - (villy@psfr.dk)

DRONNINGBORG BOLDKLUB

Udbyhøjvej 191
8930 Randers NØ
WEB: www.dbfodbold.dk

Formand: Rene Bauer
Tlf.: 40107107
Email: rene@dinavis.dk

PSFR-Kontakt: Preben Jensen - (preben@psfr.dk)

DE ARRANGERENDE KLUBBER OG VORES SAMARBEJDSPARTNERE

Lukket for kommentarer.