Tilmeldte Hold 2020

TILMELDTE HOLD 2020:

Her vil du frem mod afviklingen af Pige SkoleFodbold Randers (PSFR) 2020 kunne se de tilmeldte hold. Holdende er listet klassevis, som det vises nedenfor. Dette ligeledes til oplysning for de hold som har tilmeldt sig.

– Der kan gå op til 24 timer fra tilmeldingen er sendt ind til den figurerer herpå siden, da holdene indtastes manuelt!

0. klasse

1. klasse

Randers Kristne Friskole, 1A – (RKF Pigerne)
Hornbæk Skole, 1B
Søndermarkskolen 1D – (Mini Moyserne)
Forberedelsesskolen, 1A – (De 7 Seje Piger)
Forberedelsesskolen, 1A – (De 4 seje piger)
Randers Real, 1AB – (Randers Real 1)
Munkholmskolen, 1A
Munkholmskolen, 1B

2. klasse

Hornbæk Skole, 2A – (Power Girls HSF)
Kristrup Skole, 2D – Hold 1 (De Seje Piger)
Kristrup Skole, 2D – Hold 2 (Super Pigerne)
Munkholmskolen, 2AB – (Fiduserne)

3. klasse

Asferg Skole, 3A – (AsfergDreamTeam)
Søndermarkskolen, 3. årg. – (Power Pigerne)
Hornbæk Skole, 3. klasse
Randers Realskole, 3B – (No Name)
Østervangsskolen, 3AB
Munkholmskolen, 3. Klasse – (Hold Sort)
Munkholmskolen, 3. Klasse – (Hold Gul)

4. klasse

Søndermarkskolen, 4. årg. – (Vorup Tøserne)
C. la Cours Skole, 4. årg.
Søndermarkskolen, 4A – (Girl Power)
Søndermarkskolen, 4AC – (Super Piger)
Kristrup skole, 4D – (Team Skennal)
Kristrup skole, 4C – (GO 4C)
Assentoft skolen, 4AC – (SIF Tøserne)
Assentoft skolen, 4AC – (SIF Pigerne)

5. klasse

Randers Realskole, 5. årg.
Grønhøjskolen, 5. årg. – (Sukkerpigerne)
Assentoftskolen, 5C
Munkholmskolen, 5. Klasse
Østervangsskolen, 5C – (Team Østervang)
Rismølleskolen, 5AB
C. la Cours, 5A – (Team la Cour)

6. klasse

C. la Cours Skole, 6B – (La Cour Pigerne)
C. la Cours Skole, 6A – (6A)
Blicherskolen, 6A
Blicherskolen, 6B
Vestervangsskolen, 6B – (Orange Lions)
Kristrup Skole, 6. Klasse – (Fodbold Pigerne)
Frberedelsesskolen, 6A – (The Forb)
Søndermarkskolen, 6C
Assentoftskolen, 6. Klasse
Hornbæk skole, 6XY – (Hornbæk Pigerne)
Munkholmskolen, 6AB – (Munkholm Pigerne 1)
Munkholmskolen, 6AB – (Munkholm Pigerne 2)
Korshøjskolen, 6 klasse – (SMIFF U13)

7. klasse

Assentoftskolen, 7. Klasse
Rismølleskolen, 7X – (The Gang Bang Girls)

8. klasse

9. klasse

Lukket for kommentarer.